Schedule & Results (Ilderton Soccer)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
1532May 06 20196:30 PM U18 Girls CompStrathroy United FCMeadowcreek Park - Lower
466May 08 20196:30 PM U13 Boys CompLambeth FCMeadowcreek Park - Lower
1436May 10 20196:30 PM U15 Girls CompLondon/St. Thomas CroatiaMeadowcreek Park - Upper
1702May 12 20191:00 PM U9 Girls CompSarnia FC SpiritVeterans Memorial Field
1708May 12 20192:30 PM U9 Girls CompSarnia FC SpiritVeterans Memorial Field
2139May 12 20195:30 PM U9 Boys CompTillsonburg FC TitansDeerhaven Optimist Park - Lower
162May 12 20196:30 PM U10 Boys CompStrathroy United FCDeerhaven Optimist Park - Lower
1574May 15 20196:30 PM U18 Girls CompWoodstock StrikersCowan Sportsplex
225May 15 20196:30 PM U11 Boys CompStrathroy United FCCreekside Field
481May 15 20196:30 PM U13 Boys CompLondon United SixersLondon United Soccer Fields
May 16 20196:30 PMU12U12 Girls 1St. Marys SCMeadowridge Park
May 16 20196:30 PMU12U12 Girls 2St. Thomas SC Elgin RealtyDeerhaven Optimist Park - Upper East
1437May 17 20196:30 PM U15 Girls CompLondon Oakridge SCOak Park
2320May 19 20196:00 PM U9 Boys CompLondon/St. Thomas CroatiaDeerhaven Optimist Park - Lower
May 20 20196:00 PMU8U8 Boys Team PIB (B1)U8 Boys Team Sports Clips (B2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
May 20 20196:00 PMU8U8 Boys Team JDP Electric (B3)U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
May 20 20197:00 PMU8U8 Girls Team General Coach (G3)U8 Girls Team CIBC (G4)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
May 20 20197:00 PMU8U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)U8 Girls Team Abruzzi (G2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
202May 22 20196:30 PM U11 Boys CompLondon Southwest SharksDeerhaven Optimist Park - Lower
467May 22 20196:30 PM U13 Boys CompByron SCMeadowcreek Park - Lower
May 22 20197:00 PMU10U10 Boys 1Lucan 1Deerhaven Optimist Park - Lower
May 22 20197:00 PMU10U10 Girls King EdwardDelko Brydges BlizzardDelaware Lions Park
1414May 23 20196:30 PM U15 Girls CompLondon Alliance FCFanshawe College Fields
May 23 20196:30 PMU12U12 Girls 2U12 Girls 1Deerhaven Optimist Park - Upper East
1554May 23 20196:45 PM U18 Girls CompSarnia FC SpiritVeterans Memorial Field
2143May 26 20191:00 PM U9 Boys CompLondon Alliance FCGreek Canadian Club
108May 26 20196:00 PM U10 Boys CompByron SCNorth London Athletic Fields
1688May 26 20196:30 PM U9 Girls CompNorWest London Deerhaven Optimist Park - Lower
May 27 20196:00 PMU8U8 Girls Team Abruzzi (G2)U8 Girls Team General Coach (G3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
May 27 20196:00 PMU8U8 Girls Team CIBC (G4)U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
1533May 27 20196:30 PM U18 Girls CompLambeth FCMeadowcreek Park - Lower
May 27 20197:00 PMU8U8 Boys Team Sports Clips (B2)U8 Boys Team JDP Electric (B3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
May 27 20197:00 PMU8U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)U8 Boys Team PIB (B1)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
497May 29 20196:30 PM U13 Boys CompLondon Southwest SharksJesse Davidson Park
May 29 20197:00 PMU10U10 Boys 1Glencoe Glencoe Community Centre
186May 29 20197:30 PM U11 Boys CompByron SCByron Optimist Sports Complex
May 30 20196:30 PMU12U12 Girls 1St. Thomas SC Boston Pizza1Password Park
May 30 20196:30 PMU12U12 Girls 2NorWest London Deerhaven Optimist Park - Upper East
1452May 30 20196:30 PM U15 Girls CompSarnia FC SpiritMeadowcreek Park - Upper
1689Jun 01 20192:00 PM U9 Girls CompDorchester Deerhaven Optimist Park - Lower
121Jun 02 20192:00 PM U10 Boys CompLondon Alliance FCGreek Canadian Club
2156Jun 02 20196:30 PM U9 Boys CompLondon German FCDeerhaven Optimist Park - Lower
Jun 03 20196:00 PMU8U8 Boys Team PIB (B1)U8 Boys Team JDP Electric (B3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jun 03 20196:00 PMU8U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)U8 Boys Team Sports Clips (B2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
1534Jun 03 20196:30 PM U18 Girls CompSarnia FC SpiritMeadowcreek Park - Lower
Jun 03 20197:00 PMU8U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)U8 Girls Team General Coach (G3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jun 03 20197:00 PMU8U8 Girls Team CIBC (G4)U8 Girls Team Abruzzi (G2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
203Jun 05 20196:30 PM U11 Boys CompWoodstock StallionsDeerhaven Optimist Park - Lower
468Jun 05 20196:30 PM U13 Boys CompLondon Alliance FCMeadowcreek Park - Lower
Jun 05 20197:00 PMU10U10 Girls Sharing OrganicsLucan 2Deerhaven Optimist Park - Lower
Jun 06 20196:30 PMU12U12 Girls 1St. Thomas SC Elgin RealtyDeerhaven Optimist Park - Upper East
Jun 06 20196:30 PMU12U12 Girls 2St. Marys SCMeadowridge Park
1423Jun 07 20196:30 PM U15 Girls CompLondon Athletic Cdn FCNorth London Athletic Fields
115Jun 09 20192:00 PM U10 Boys CompSt. Thomas RedsCowan Park
1711Jun 09 20196:00 PM U9 Girls CompSt. Thomas RedsCowan Park
2250Jun 09 20196:00 PM U9 Boys CompSt. Thomas RedsCowan Park
020Jun 09 20196:30 PMU18U18 GirlsStrathroy United FCMeadowcreek Park - Lower
Jun 10 20196:00 PMU8U8 Girls Team Abruzzi (G2)U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jun 10 20196:00 PMU8U8 Girls Team CIBC (G4)U8 Girls Team General Coach (G3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jun 10 20197:00 PMU8U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)U8 Boys Team JDP Electric (B3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jun 10 20197:00 PMU8U8 Boys Team Sports Clips (B2)U8 Boys Team PIB (B1)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
009Jun 11 20196:30 PMU18U18 GirlsLucan IrishLucan Community Centre
Jun 12 20196:00 PMU10U10 Girls King EdwardLucan 1Deerhaven Optimist Park - Lower
1563Jun 12 20196:30 PM U18 Girls CompSt. Thomas RedsAthletic Park
461Jun 12 20197:00 PM U13 Boys CompChatham AttackSt. Clair College Thames Campus Field
Jun 12 20197:00 PMU10U10 Boys 1Delko Bridge JaguarsDeerhaven Optimist Park - Lower
Jun 13 20196:30 PMU12U12 Girls 2Taxandria SC Team ATaxandria Soccer Complex
Jun 13 20196:30 PMU12U12 Girls 1Taxandria SC Team BDeerhaven Optimist Park - Upper East
199Jun 14 20196:30 PM U11 Boys CompLondon Golden FeetMitches Park
007Jun 14 20196:30 PMU18U18 GirlsLondon KalTire (Orange)Meadowcreek Park - Lower
1431Jun 14 20196:30 PM U15 Girls CompLondon/St. Thomas CroatiaNorth London Athletic Fields
2170Jun 16 20195:30 PM U9 Boys CompSt. Thomas RedsMeadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
023Jun 16 20196:30 PMU18U18 GirlsSt. Thomas Nooners (Red)St. Thomas Aquinas
1720Jun 16 20196:30 PM U9 Girls CompStrathroy United FCHenk Van Dyk Stadium
136Jun 16 20196:30 PM U10 Boys CompByron SCDeerhaven Optimist Park - Lower
Jun 17 20196:00 PMU8U8 Boys Team JDP Electric (B3)U8 Boys Team Sports Clips (B2)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jun 17 20196:00 PMU8U8 Boys Team PIB (B1)U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jun 17 20197:00 PMU8U8 Girls Team General Coach (G3)U8 Girls Team Abruzzi (G2)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jun 17 20197:00 PMU8U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)U8 Girls Team CIBC (G4)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
1527Jun 18 20196:30 PM U18 Girls CompByron SCNorth London Athletic Fields
514Jun 19 20196:30 PM U13 Boys CompStrathroy United FCHenk Van Dyk Stadium
204Jun 19 20196:30 PM U11 Boys CompLondon Alliance FCDeerhaven Optimist Park - Lower
1687Jun 19 20196:30 PM U9 Girls CompStrathroy United FCDeerhaven Optimist Park - Lower
Jun 19 20197:00 PMU10U10 Girls King EdwardDelko Brydges CometsDelaware Lions Park
Jun 19 20197:00 PMU10U10 Boys 1Lucan 2Lucan Community Centre
2293Jun 20 20196:30 PM U15 Girls CompLondon Oakridge SCMeadowcreek Park - Upper
Jun 20 20196:30 PMU12U12 Girls 2Taxandria SC Team BDeerhaven Optimist Park - Upper East
Jun 20 20196:30 PMU12U12 Girls 1Taxandria SC Team ATaxandria Soccer Complex
027Jun 23 20196:30 PMU18U18 GirlsWestminster Mutual InsuranceMeadowcreek Park - Lower
2169Jun 23 20196:30 PM U9 Boys CompDelko Brydge Delaware Lions Park
1690Jun 23 20196:30 PM U9 Girls CompSarnia FC SpiritDeerhaven Optimist Park - Lower
Jun 24 20196:00 PMU8U8 Girls Team General Coach (G3)U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jun 24 20196:00 PMU8U8 Girls Team Abruzzi (G2)U8 Girls Team CIBC (G4)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jun 24 20197:00 PMU8U8 Boys Team Sports Clips (B2)U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jun 24 20197:00 PMU8U8 Boys Team JDP Electric (B3)U8 Boys Team PIB (B1)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
1693Jun 26 20196:30 PM U9 Girls CompNorWest London Deerhaven Optimist Park - Lower
469Jun 26 20196:30 PM U13 Boys CompLondon Alliance FCMeadowcreek Park - Lower
194Jun 26 20197:00 PM U11 Boys CompChatham AttackSt. Clair College Thames Campus Field
Jun 27 20196:30 PMU12U12 Girls 2St. Thomas SC Boston PizzaDeerhaven Optimist Park - Upper East
2294Jun 27 20196:30 PM U15 Girls CompLondon Alliance FCMeadowcreek Park - Upper
Jul 01 20196:00 PMU8U8 Boys Team PIB (B1)U8 Boys Team Sports Clips (B2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jul 01 20196:00 PMU8U8 Boys Team JDP Electric (B3)U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 01 20197:00 PMU8U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)U8 Girls Team Abruzzi (G2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jul 01 20197:00 PMU8U8 Girls Team General Coach (G3)U8 Girls Team CIBC (G4)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 03 20196:00 PMU10U10 Boys 1Delko Bridges LionsDelaware Lions Park
Jul 03 20196:00 PMU10U10 Girls King EdwardLucan 2Deerhaven Optimist Park - Lower
205Jul 03 20196:30 PM U11 Boys CompLondon Oakridge SCDeerhaven Optimist Park - Lower
492Jul 03 20196:30 PM U13 Boys CompLondon/St. Thomas CroatiaNorth London Athletic Fields
Jul 04 20196:30 PMU12U12 Girls 1St. Marys SCDeerhaven Optimist Park - Upper East
Jul 04 20196:30 PMU12U12 Girls 2St. Thomas SC Elgin Realty1Password Park
1570Jul 04 20198:30 PM U18 Girls CompStrathroy United FCHenk Van Dyk Stadium
1449Jul 06 20194:00 PM U15 Girls CompSarnia FC SpiritNorm Perry Park
129Jul 07 20195:00 PM U10 Boys CompTillsonburg FC TitansTillsonburg Park
1698Jul 07 20196:00 PM U9 Girls CompNorWest London North London Athletic Fields
2190Jul 07 20196:30 PM U9 Boys CompSarnia FC SpiritMeadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
032Jul 07 20196:30 PMU18U18 GirlsLucan IrishMeadowcreek Park - Lower
Jul 08 20196:00 PMU8U8 Girls Team CIBC (G4)U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jul 08 20196:00 PMU8U8 Girls Team Abruzzi (G2)U8 Girls Team General Coach (G3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
1535Jul 08 20196:30 PM U18 Girls CompWoodstock StrikersMeadowcreek Park - Lower
Jul 08 20197:00 PMU8U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)U8 Boys Team PIB (B1)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jul 08 20197:00 PMU8U8 Boys Team Sports Clips (B2)U8 Boys Team JDP Electric (B3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 10 20196:00 PMU10U10 Girls Sharing OrganicsDelko Brydges CometsDelaware Lions Park
184Jul 10 20196:00 PM U11 Boys CompByron SCByron Optimist Sports Complex
470Jul 10 20196:30 PM U13 Boys CompByron SCMeadowcreek Park - Lower
Jul 10 20197:00 PMU10U10 Girls King EdwardDelko Brydges BlizzardDelaware Lions Park
Jul 10 20197:00 PMU10U10 Boys 1Lucan 1Deerhaven Optimist Park - Lower
Jul 11 20196:30 PMU12U12 Girls 1U12 Girls 2Deerhaven Optimist Park - Upper East
2295Jul 11 20196:30 PM U15 Girls CompLondon Athletic Cdn FCMeadowcreek Park - Upper
Jul 15 20196:00 PMU8U8 Boys Team PIB (B1)U8 Boys Team JDP Electric (B3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 15 20196:00 PMU8U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)U8 Boys Team Sports Clips (B2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
1536Jul 15 20196:30 PM U18 Girls CompSarnia FC SpiritMeadowcreek Park - Lower
Jul 15 20197:00 PMU10U10 Boys 1Glencoe Glencoe Community Centre
Jul 15 20197:00 PMU8U8 Girls Team CIBC (G4)U8 Girls Team Abruzzi (G2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jul 15 20197:00 PMU8U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)U8 Girls Team General Coach (G3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 17 20196:00 PMU10U10 Girls King EdwardU10 Girls Sharing OrganicsDeerhaven Optimist Park - Lower
206Jul 17 20196:30 PM U11 Boys CompSarnia FC SpiritDeerhaven Optimist Park - Lower
471Jul 17 20196:30 PM U13 Boys CompSt. Columban SCMeadowcreek Park - Lower
Jul 17 20196:30 PMU12U12 Girls 2Strathroy United FCCreekside Field
Jul 18 20196:30 PMU12U12 Girls 1St. Thomas SC Boston PizzaDeerhaven Optimist Park - Upper East
2296Jul 18 20196:30 PM U15 Girls CompLondon/St. Thomas CroatiaMeadowcreek Park - Upper
1684Jul 21 20194:30 PM U9 Girls CompDorchester Thames Centre ORC
040Jul 21 20196:30 PMU18U18 GirlsStrikers YellowMeadowcreek Park - Lower
2303Jul 21 20196:30 PM U9 Boys CompGlencoe Glencoe Community Centre
138Jul 21 20196:30 PM U10 Boys CompGlencoe Deerhaven Optimist Park - Lower
Jul 22 20196:00 PMU8U8 Girls Team Abruzzi (G2)U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jul 22 20196:00 PMU8U8 Girls Team CIBC (G4)U8 Girls Team General Coach (G3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 22 20197:00 PMU8U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)U8 Boys Team JDP Electric (B3)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 22 20197:00 PMU8U8 Boys Team Sports Clips (B2)U8 Boys Team PIB (B1)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
1551Jul 23 20196:30 PM U18 Girls CompSarnia FC SpiritLambton College
207Jul 24 20196:30 PM U11 Boys CompLondon Alliance FCDeerhaven Optimist Park - Lower
Jul 24 20197:00 PMU10U10 Boys 1Delko Bridge TigersDelaware Lions Park
Jul 24 20197:00 PMU10U10 Girls Sharing OrganicsLucan 2Deerhaven Optimist Park - Lower
Jul 24 20197:00 PMU10U10 Girls King EdwardGlencoe Glencoe Community Centre
479Jul 24 20198:30 PM U13 Boys CompLambeth FCFanshawe College Fields
Jul 25 20196:30 PMU12U12 Girls 2St. Marys SCDeerhaven Optimist Park - Upper East
Jul 25 20196:30 PMU12U12 Girls 1St. Thomas SC Elgin Realty1Password Park
1442Jul 26 20196:30 PM U15 Girls CompLondon Oakridge SCOak Park
97Jul 28 20195:00 PM U10 Boys CompLondon/St. Thomas CroatiaNorth London Athletic Fields
1691Jul 28 20195:30 PM U9 Girls CompSt. Thomas RedsDeerhaven Optimist Park - Lower
2209Jul 28 20196:30 PM U9 Boys CompLondon United FlamesMeadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
044Jul 28 20196:30 PMU18U18 GirlsStrathroy United FCHenk Van Dyk Stadium
Jul 29 20196:00 PMU8U8 Boys Team JDP Electric (B3)U8 Boys Team Van Bommell and Sons (B4)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 29 20196:00 PMU8U8 Boys Team PIB (B1)U8 Boys Team Sports Clips (B2)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jul 29 20197:00 PMU8U8 Girls Team Private Wealth Mgmt (G1)U8 Girls Team General Coach (G3)Meadowcreek Park - Upper 3/4 (East)
Jul 29 20197:00 PMU8U8 Girls Team Abruzzi (G2)U8 Girls Team CIBC (G4)Meadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
Jul 30 20196:00 PMU12U12 Girls 2Strathroy United FCDeerhaven Optimist Park - Upper East
Jul 31 20196:00 PMU10U10 Girls King EdwardLucan 1Lucan Community Centre
Jul 31 20196:00 PMU10U10 Girls Sharing OrganicsDelko Brydges BlizzardDelaware Lions Park
Jul 31 20196:00 PMU10U10 Boys 1Delko Bridge JaguarsDelaware Lions Park
472Jul 31 20196:30 PM U13 Boys CompLondon United SixersMeadowcreek Park - Lower
2011Aug 01 20196:30 PM U11 Boys CompLondon Oakridge SCNorth London Athletic Fields
Aug 01 20196:30 PMU12U12 Girls 2Taxandria SC Team ADeerhaven Optimist Park - Upper East
Aug 01 20196:30 PMU12U12 Girls 1Taxandria SC Team BTaxandria Soccer Complex
1419Aug 02 20198:45 PM U15 Girls CompLondon Alliance FCWestern Alumni Field
1715Aug 06 20197:00 PM U9 Girls CompSt. Thomas RedsCowan Park
451Aug 07 20196:00 PM U13 Boys CompByron SCByron Optimist Sports Complex
Aug 07 20196:00 PMU10U10 Boys 1Lucan 2Deerhaven Optimist Park - Lower
2018Aug 07 20196:30 PM U11 Boys CompSarnia FC SpiritGermaine Park
Aug 07 20197:00 PMU10U10 Girls King EdwardDelko Brydges CometsDeerhaven Optimist Park - Lower
2297Aug 08 20196:30 PM U15 Girls CompSarnia FC SpiritMeadowcreek Park - Upper
Aug 08 20196:30 PMU12U12 Girls 2Taxandria SC Team BTaxandria Soccer Complex
Aug 08 20196:30 PMU12U12 Girls 1Taxandria SC Team ADeerhaven Optimist Park - Upper East
2260Aug 11 20195:00 PM U9 Boys CompStrathroy United FCHenk Van Dyk Stadium
1692Aug 11 20195:30 PM U9 Girls CompStrathroy United FCDeerhaven Optimist Park - Lower
048Aug 11 20196:30 PMU18U18 GirlsLondon KalTire (Orange)Ted Earley Sports Complex
142Aug 11 20196:30 PM U10 Boys CompWoodstock StallionsDeerhaven Optimist Park - Lower
1537Aug 12 20196:30 PM U18 Girls CompSt. Thomas RedsMeadowcreek Park - Lower
1694Aug 13 20196:30 PM U9 Girls CompDorchester Deerhaven Optimist Park - Lower
8057Aug 14 20196:30 PM U15 Boys CompWoodstock StallionsWoodstock Community Complex
473Aug 14 20196:30 PM U13 Boys CompLondon Southwest SharksMeadowcreek Park - Lower
2022Aug 14 20196:30 PM U11 Boys CompLondon Golden FeetDeerhaven Optimist Park - Lower
Aug 15 20196:00 PMU12U12 Girls 2St. Thomas RedsAthletic Park
Aug 15 20196:30 PMU12U12 Girls 1NorWest London Deerhaven Optimist Park - Upper East
1428Aug 15 20196:30 PM U15 Girls CompLondon Athletic Cdn FCNorth London Athletic Fields
053Aug 18 20196:30 PMU18U18 GirlsSt. Thomas Nooners (Red)Meadowcreek Park - Lower
117Aug 18 20196:30 PM U10 Boys CompLondon Golden FeetDeerhaven Optimist Park - Lower
2086Aug 21 20196:30 PM U13 Girls CompLondon Oakridge BlazeMeadowcreek Park - Lower
8061Aug 22 20196:30 PM U15 Boys CompLondon Alliance FCMeadowcreek Park - Lower
2185Aug 23 20196:30 PM U9 Boys CompLondon Oakridge FireHazelden Park
2230Aug 25 20195:00 PM U9 Boys CompSt. Thomas RedsCowan Park
1538Aug 26 20196:30 PM U18 Girls CompByron SCMeadowcreek Park - Lower
112Aug 28 20196:30 PM U10 Boys CompLondon Alliance FCGreek Canadian Club
2242Sep 01 20195:30 PM U9 Boys CompWoodstock StallionsMeadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
133Sep 01 20196:30 PM U10 Boys CompByron SCDeerhaven Optimist Park - Lower
2228Sep 08 20196:30 PM U9 Boys CompByron SCMeadowcreek Park - Upper 1/2 (West)
151Sep 15 20196:30 PM U10 Boys CompTillsonburg FC TitansDeerhaven Optimist Park - Lower
Social Networking
Follow Us On
Follow Ilderton Soccer on Twitter
- and -
Visit Ilderton Soccer on Facebook
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from ildertonsoccer.com on Saturday, September 21, 2019 at 3:11 PM